raty przez internet leasing przez internet

Kredens z drewna

3 350,00 zł
Brutto

Kredens z litego drewna w rustykalnym stylu 

Piękny kredens z litego drewna w rustykalnym stylu, kredens ten wykonany jest w 100% z litego drewna sosnowego. Kredens z drewna może zostać wykończony lakierem lub woskiem. 

Rodzaj pokrycia
Wybarwienie
Okucia
Ilość

 

Czas produkcji i dostawy 21 dni

 

Zadzwoń i zapytaj +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Zapytaj o produkt w dowolnych wymiarach +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Bezpieczne zakupy SSL

Drewniany kredens o wymiarach:

Wysokość 195cm

Szerokość 170cm

Głębokość 55cm


Kredens z drewna

Piękny kredens z litego drewna w rustykalnym stylu, kredens ten wykonany jest w 100% z litego drewna sosnowego. Kredens z drewna może zostać wykończony lakierem lub woskiem. Kredens ten idealnie pasuje do salonu lub kuchni. Kredens rustykalny posiada trzy szuflady oraz trzy szafki w dolnej części oraz trzy oszklone szafki i trzy szuflady w górnej części. Środkowa część tego kredensu to oczywiście blat z litego drewna. 
Kredens z litego drewna

Kredens, mebel przeznaczony do przechowywania talerzy, karafek, przystawek i innych akcesoriów do posiłków oraz często zawierający szafki i szuflady. Kiedy słowo to pojawiło się po raz pierwszy w średniowieczu jako alternatywa dla „stolika bocznego”, opisywało schodkową konstrukcję używaną (jak często były to kredensy) do wystawiania szczególnie cennych przyborów do jedzenia. Do XVIII wieku zachował podstawowy kształt stołu (czasem z ośmioma nogami). Pierwszą innowacją było zastąpienie pustych cokołów magazynowych. Szuflady (na serwetki, sztućce i tym podobne) zostały dodane w przestrzeni poniżej głównej powierzchni i pomiędzy cokołami. W drugiej połowie XVIII wieku popularny był front serpentynowy; inne dodatki składały się z marmurowego blatu i mosiężnej szyny z tyłu, częściowo do ochrony ściany, częściowo do podpierania dużych płyt i podobnych przedmiotów. W niektórych przykładach chłodziarka do wina jest wbudowana w główną konstrukcję kredensu i często było miejsce na nocniki.

Kredens z drewna do twojego domu 

KREDENS1

Specyficzne kody

Zobacz także