raty przez internet leasing przez internet

Producent komód z drewna, komoda drewniana

PRODUCENT KOMÓD Z DREWNA - Jednym z rodzajów mebli w naszej ofercie są komody z drewna. Do produkcji komód wykorzystujemy drewno sosnowe najwyższej jakości. Nasze komody w rustykalnym stylu to produkty pasujące do każdego wnętrza. W ofercie mamy wiele różnych komód z drewna. Zajmujemy się również produkcją komód z drewna na zamówienie. Nasze komody z drewna to produkty które idealnie pasują do każdego wnętrza - produkujemy je jako komody woskowane lub komody lakierowane. 

Miłość z wzajemnością, czyli niezastąpiona komoda

Czy ktoś z was jest w stanie wyobrazić sobie własne mieszkanie bez tego mebla? Jeżeli tak, to niech pierwszy rzuci kamieniem, albowiem niejeden z nas ma ogromną trudność poprawnie funkcjonować w swoich czterech kątach bez tej zabudowy.

Komoda jest najbardziej docenianym meblem w naszych wnętrzach. Jak do tego doszło? Kto dał początek tym wielofunkcyjnym zabudowom, bez których nie wyobrażamy sobie lepszego przedmiotu do organizacji i przechowywania?

Przenieśmy się odrobinę w czasie.. komody z drewna

Mamy rok 1708. Miejsce- Wersal. Charles Boulle w pocie czoła, wykonuje dwie komody na zlecenie króla Ludwika XIV, łącząc ze sobą do tego celu stół i skrzynię na ubrania.

Obecnie wygląda to troszkę inaczej. Komoda już nie tylko stanowi idealne dopełnienie dla naszej szafy, czy jest jej zamiennikiem w sypialniach i salonach. Również coraz częściej świadomie decydujemy się na umieszczeniu jej w korytarzu, kuchni, a nawet w łazience.

Jeżeli chcemy wybrać mebel, który nie tylko będzie miał na celu pomieścić drobne i lekkie przedmioty, warto postawić na komodę wykonaną z solidnych materiałów.

Na ratunek przy tym jakże na pozór łatwym wyborze przychodzi firma Rusticalwood.

 Firma ta posiada w swoim katalogu produkty wykonane tylko i wyłącznie z wysokiej jakości surowców naturalnych, co decyduje o żywotności ich mebli. Dlatego komoda drewniana ich autorstwa jest wykonana w 100% z litego drewna, dzięki czemu jest solidna i stabilna. Rustykalny sznyt ożywi ponure wnętrze i doda mu ciepła. Oraz, co najważniejsze, pracownicy Rusticalwood nie byliby sobą, gdyby podczas wieloetapowego procesu tworzenia komody nie zadbali o zabezpieczenie i uszlachetnienie każdego jej zakamarka.

Dobrze. Ustalmy jedno. Nie chcemy rozpisywać się o podstawowych właściwościach komody, bo to każdy z was przecież wie, my chcemy pójść o krok dalej..

 Komoda drewniana jako bieliźniarka.

 W sypialniach stanowią świetne dopełnienie szaf, ułatwiając poranną organizację przed pracą, lub szkołą.

 Jako drewniana szafka na buty.

 Buty butami, ale w tych komodach jesteś w stanie pomieścić cały chaos, który lekko wymsknął się spod kontroli i opanował Twój korytarz.

 Mini spiżarka.

 Drewniana komoda z szufladami, jak i z półkami, pomieści wręcz arsenał słoików z przetworami, oraz stanowić będzie idealny organizer na przyprawy.

 Jako drewniany blat do łazienki

Nie tylko stworzy ją bardziej stylową, pomoże również ukryć środki czystości, oraz detergenty, których nie mamy potrzeby trzymać na świetle dziennym.

Okazuje się, że komoda drewniana nie tyko jest w stanie spełnić swoje podstawowe zadania. Sprawdza się również jako drewniany blat do łazienki, spiżarka, szafka na buty, oraz bieliźniarka. Wszystkie te produkty, stanowią naszą luźną propozycję, jeżeli masz ochotę na modyfikację wymiarów, bądź wizerunku, jak najbardziej udostępniamy taką możliwość.

Więc jeśli pragniesz, by Twoja komoda pełniła wieloletnią rolę przyjaciółki domu, to zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci z odpowiednim wyborem tego mebla do Twojego wnętrza.

komoda drewniana

Aktywne filtry