raty przez internet leasing przez internet

Producent stolików kawowych z drewna

Stolik kawowy jest niezbędnym dodatkiem i często stanowi serce salonu. Stolik kawowy pomaga zakotwiczyć miejsce wykorzystania części w sklepie i służy jako do odstawiania napojów lub przekąsek. Zapewnia również powierzchnię do wyświetlania okienek lub elementów dekoracyjnych. Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni stolik kawowy do salonu. Wysokość stolika kawowego z drewna zależy od wysokości sofy lub foteli, do której jest przeznaczony. To samo dotyczy długości, niski stolik powinien zajmować się połowę lub trzecią trzecią długość sofy. Jeśli chodzi o kształt, prostokątny stolik kawowy zwykle dopasowuje się do każdego miejsca, kwadratowy niski stolik kawowy daje poczucie i otwartości. Nasze stoliki kawowe wykonujemy z litego drewna, są one lakierowane lub woskowane. Nasze stoliki kawowe wykonujemy wg. naszych projektów lub wg. projektu klienta – dowolne rozmiary oraz kolory. W sklepie Rustical Wood posiadamy szeroką gamę stolików kawowych. Przybywają przez cały czas w wielu różnych kształtach i rozmiarach, z ciekawym drewnem. Oferujemy szereg wyjątkowych stolików kawowych z drewna, które są jedyne w swoim rodzaju. Możesz również zamówić stolik kawowy na wymiar według dowolnego projektu.

Bardziej elegancji, lub prostszy w formie, z pewnością stylowy- stolik kawowy

Patrzymy na zegarek. Już niedużo zostało by dobiegła końca ostatnia godzina w pracy, czy na uczelni. Uff.. lubimy ten stan wolności i powrotu do naszych domów. A tam możliwość rozsiąść się wygodnie na kanapie, czy w ulubionym fotelu. Zabrać do ręki książkę, czasopismo, lub pooglądać TV. Najlepiej w towarzystwie kawy, lub po angielsku- herbaty. Ten błogi stan odpoczynku. Tylko jeszcze gdzie postawić ten kubek?

Stolik kawowy dopełnia

Stolik kawowy dopełnia nieformalnych spotkań z rodziną, ze znajomymi, lub z sąsiadami. Często słyszymy zaproszenie na kawę, lub coś mocniejszego. Luźnego tonu takim spotkaniom dodaje wygodna kanapa. Ale nie spełnia ona w pełni powierzonej funkcji, bez skompletowania jej z uroczym stolikiem.

Produkcja stolików kawowych z drewna 

Firma Rusticalwood w swoim asortymencie posiada również wymieniony wyżej mebel.  Stolik kawowy ich produkcji jest wykonany tylko i wyłącznie z naturalnego, litego drewna. Materiał ten sprawi, że drewniany stolik kawowy stanie się szykownym dodatkiem, który wtrąci do  naszych wnętrz nietuzinkowej elegancji, połączonej z prostotą użytkowania.  Wybór wśród stolików rustykalnych, został dodatkowo wzbogacony o konsole.
Konsola to stolik kawowy z dodatkową półeczką pod blatem. Jest ona zazwyczaj niżej zamontowana, dzięki czemu możemy przybrać swobodną postawę opierając o nią nasze stopy. Z pewnością ułatwi to odpoczynek ciału, a nawet pomoże nam w krótkiej drzemce.

Stolik kawowy czy konsola z drewna 

Czy zdecydujemy się na stolik kawowy, czy wymienioną wyżej konsolę, mebel ten posiada dodatkowo pod blatem parę, lub jedną funkcjonalną szufladę . Ta urocza skrytka stanie się świetnym miejscem do przechowywania słodyczy, książek, czasopism, podręcznych dokumentów, lub gier planszowych. Dzięki temu to co ważne, będzie dla nas zawsze pod ręką.

Blaty stolików kawowych 

Stolik kawowy posiada prostokątny, lub kwadratowy blat. Jednak pomimo kształtu na który się zdecydujemy, jego wielkość jest w stanie nie tylko pomieścić ciepłe napoje, ale i talerze z przystawkami, czy słodkimi wypiekami. Oprócz udostępnionych przez nas wzorów i wymiarów, stolik kawowy może być zrealizowany pod indywidualny projekt klienta.

Kolory stolików kawowych 

Posiadamy możliwość barwienia stolików za pośrednictwem ekologicznego wosku, wykonanego na bazie wosku pszczelego, jak i możliwości barwienia go zabezpieczającą powłoką lakieru. Istnieje opcja wyboru z pośród szerokiej gamy odcieni brązu, jak i bieli, czy szarości. Dla osób bardziej odważnych, możemy pomalować stolik kawowy na dwu kolor. Z pewnością  takie połączenie wysunie na pierwszy plan nasz mebel, co nawet w mniejszych pomieszczeniach ich nie zdominuje, a doda im charyzmy, podkreślając jeszcze bardziej jego przeznaczenie.  Więc kiedy już nadejdzie ten upragniony czas sielanki w domowym zaciszu, chwil relaksu dopełni  nam uroczy drewniany stolik kawowy.

Aktywne filtry