raty przez internet leasing przez internet

Producent łóżek z drewna

Spanie to jedna z najprzyjemniejszych rozrywek ludzi! Większość z nas nie ma dość. Różne przyczyny i poziomy „braku snu” dotykają nas wszystkich, a czasami jest to tak proste, jak „W czym śpisz ?!”. Czy kochasz miejsce, w którym kładziesz głowę w nocy? Albo tego popołudnia drzemiącego w niedzielę? Ty też potrzebujesz. W Rustical Wood mamy do wyboru różnorodne kolekcje sypialni. Oczywiście, jeśli masz na myśli konkretny projekt lub chciałbyś ulepszyć jeden z naszych, jesteśmy specjalistami od mebli na zamówienie. Łóżko małóżeńskie lub jednoosobowe, to zależy od Ciebie. Używając wybranego przez Ciebie pięknego sosnowego drewna, jesteśmy w stanie wyprodukować dokładnie to, czego potrzebujesz, aby dobrze się wyspać. Nasze projekty łóżek rozwijają się, aby sprostać wymaganiom klientów, więc jesteśmy pewni, że będzie to odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Łóżka z drewna

Łóżka z litego drewna sosnowego 

Nasze rustykalne łóżka z drewna, powstają z litego drewna sosnowego. Drewno sosnowe pod wpływem lakierowania czy też woskowania nabiera rustykalnego charakteru. Nasze łóżka drewniane to produkty w 100% z drewna litego. Zarówno rama łóżek jak i ich stelaże to lite drewno. 

Łóżka z drewna na zamówienie 

Jako producent łóżek z drewna wykonujemy je również na zamówienie - wystarczy przesłac nam projekt swojego łóżka - chętnie wycenimy i wykonamy łóżko dla ciebie wg. Twojego projektu - wymiarów czy też kolorów. 

Łóżka z drewna w rustykalnym stylu 

Nasze łóżka z drewna to łóżka w rustykalnym stylu - to łóżka drewniane w 100% z litego drewna wykonane w rustykalnym stylu. dzięki nim twoja sypialnia nabierze niepowtarzalnego chartektru lintego drewna. 

A może tak biwak z dala od tego miejskiego zgiełku. W otoczeniu lasów i płynącego gdzieś w oddali strumyka?

Chodź. Zaprowadzę Cię tam. Tam odpoczniesz. Tam zmniejszy się skala Twoich problemów. Tam nabierzesz sił do nowej walki ze złem. Tam odrodzi się Twoja miłość. Zapytasz mnie gdzie jest takie miejsce? Może Cię zaskoczę odpowiedzią, ale jeżeli dobrze zainwestujesz swoje fundusze, to takie miejsce odnajdziesz we własnej sypialni.

Mowa tutaj oczywiście o łóżku z drewna, ponieważ to właśnie w nim spędzamy zazwyczaj od 5-9 godzin na dobę. To ono wraz z dobranym pod nasze upodobania zdrowotne materacem, generuje jakość naszego snu. To za jego sprawą możemy  budzić się wypoczęci i pełni sił witalnych, lub dosłownie jakby zdjęci z krzyża i z trudnością do adaptacji otoczenia.

Więc co zrobić by nie wstać z niego lewą nogą?

Najważniejszy jest materiał, z którego wykonano powyższy mebel. Najlepiej sprawdza się tutaj oczywiście drewno, a dokładniej drewno sosnowe.

Dlaczego akurat to drewno na łóżko z drewna?

Ponieważ już z dawien dawna, w wierzeniach ludowych odgrywało ono istotną rolę, symbolizując  zdrowie i  długowieczność. Stało się tak za pośrednictwem jego prozdrowotnych właściwości. Po dziś dzień sosna uważana jest za drzewo przywracające siły witalne. Przebywając w jej otoczeniu śmiało możemy się odprężyć, wyciszyć i podładować swoje baterie. Korzystając z jej bogatych wyróżników, zasypiając czujemy jakbyśmy kładli się w otoczeniu drzew. Oprócz tego, że koi naszą duszę, jest dzięki aspektom higroskopijnym, naturalnym filtrem powietrza. Jej właściwości elektrostatyczne sprawiają, że nie kłębią się pod łóżkiem chmury kurzu. Dzięki tym trzem, najistotniejszym cechom łóżko drewniane stanowi idealne rozwiązanie dla osób starczych, jak i dzieci. Dla alergików, jak i osób z problemami górnych dróg oddechowych. Dla osób kochających ekologiczne rozwiązania, jak i tych, szanujących sobie błogi sen. Jednym słowem łóżko drewniane wykonane z sosny jest idealne dla każdego.

Dobrze. To odpowiedni materiał już mamy. A co z konstrukcją?

Otóż łóżko drewniane to nie hamak, dlatego rama powinna być stabilna, by zapobiec jego ewentualnym przesunięciom podczas obrotu ciała.  Do pary z solidnymi nogami otrzymamy kolejny z gamy produktów firmy Rusticalwood.

Nasze łózko drewniane zostało wykonane w stylu rustykalnym. Dzięki temu sypialnie, w których je umieścimy staną się przytulniejsze i przyjazne dla użytkowników.

Drewniana rama zagłówka posiada ozdobne żłobienia. Element ten stanowi świetną barykadę dla naszych poduszek. A umieszczony na nim szeroki wieniec może śmiało pełnić funkcję półki na szklankę wody, czy lampkę nocną.

Łóżka z drewna wymiary 

Łóżko drewniane może być o wymiarach 90x200 i jest to wygodna wersja jednoosobowa. Dla łóżek dwuosobowych konstruujemy w wymiarach od 120 do 200 x 200.

Jesteśmy otwarci na wykonanie wszelkich indywidualnych projektów klienta.

By dobrze zacząć dzień, nie tylko należy zjeść śniadanie, ale i obudzić się wypoczętym. Dlatego daj szansę na poprawę jakości własnego życia, zaczynając od zafundowania sobie łóżka z katalogu firmy Rusticalwood.

Aktywne filtry