raty przez internet leasing przez internet

Producent mebli strukturyzowanych

W naszej ofercie posiadamy meble strukturyzowane - meble te wykonane są z litego drewna, które jest specjalnie do tych mebli jest przygotowywane. Proces strukturyzowania, szczotkowania, postarzania czy też przecierania drewna do produkcji mebli to długotrwały proces polegający na usuwaniu szczotkami o różnej twardości miękkiej części drewna - dzięki czemu świetnie widoczne są słoje i struktura drewna. Tak przygotowane meble w stanie surowym są następnie lakierowane lub woskowane. 

Każdy z naszych mebli możemy wykonać jako mebel strukturyzowany 

meble strukturyzowaneMeble szczotkowaneMeble przecieraneMeble strukturyzowane

Produkcja mebli strukturyzowanych z drewna 

Jak wykonuje się takie meble - jest to skomplikowany proces szczotkowania mebli - specjlanymi szczotkami drucianymi - które wydrapują mieką cześć drewna przez co w zdłuż słoi powstają zagłębienia - czyni to mebel jescze bardziej niepowtarzalnym. Przy stosowaniu białego koloru - maluje sie mebel pierwsze na ciemny kolor a następnie maluje się go na biało. Tak przygotowany mebel strukturyzowany - delikatnie czyści się drobnym papierem śiernym - dzięki czemu powstają przetarcia. 

Meble szczotkowane 

Meble strukturyzowane nazywane są często meblami szczotkowanymi - związane jest to z technologią, dzięki której powstają. Do powstania struktury na meblach używa się szczotek drucianych o różnej twardości. Przy szczotkowaniu tworzą się wgłębienia w miękkiej części drewna, dzięki czemu powstaje struktura na powierzchni mebli.

Aktywne filtry