raty przez internet leasing przez internet

Witryny z litego drewna - producent 

Witryna z drewna to mebel z zamykanymi przeszklonymi półkami. Nasze witryny w rustykalnym stylu to mebel idealny do salonu, sypialni czy też gabinetu lub biura. Nasze witryny z drewna woskujemy lub lakierujemy. Wysokiej jakości witryny z drewna to produkt idealnie pasujący do każdego wnętrza. Jako producent mamy możliwość wykonania witryn również wg. projektu Kleinta. 

Za szkłem pełnym wspomnień, czyli witryny z drewna  powracają do łask

Słysząc słowo witryna, pierwsze co przychodzi nam na myśl, to witryna sklepowa, za której pośrednictwem jesteśmy kuszeni i zachęcani do obejrzenia reszty asortymentu, który skrywa dany sklep.Od kiedy odkryliśmy atuty tej oszklonej szafy, coraz częściej decydujemy się na umieszczeniu jej w naszych wnętrzach. Idealnym materiałem do podkreślenia jej korzyści ekologicznych, oraz walorów estetycznych jest lite drewno.

Witryny z drewna nasze 

Firma Rusticalwood coś wie na ten temat, dlatego wśród mebli rustykalnych w ich katalogu nie mogło zabraknąć tej zabudowy.

Witryna drewniana ich autorstwa stanowi świetne rozwiązanie jako mebel do salonu, jak i do jadalni. Dzięki niej możemy stylowo wyeksponować zastawę z porcelany, oraz inne ozdobne przedmioty. Często cenne przedmioty, stanowiące wspomnienie z naszych wakacyjnych wojaży, lub krótkich wycieczek. Dopełnieniem dla tego uroczego sentymentu, który skrywa w sobie witryna drewniana są jej żłobienia w ramie i gzymsach. To one wraz z opływowym kształtem wieńca tworzą nasze wnętrza przytulnymi, a zarazem dopełniają je szykiem i elegancją.

Witryna z drewna jako szafa z drewna 

Witryna drewniana może być, jak już wspomniano szafą z oszklonym frontem, lub częściowo oszkloną siostrą kredensu. Pierwsze rozwiązanie posiada na spodzie pojemną szufladę. Stanowi to istotny dodatek dla mebla użytkowego. Natomiast drugie rozwiązanie może posiadać większą ilość szuflad, które będą idealną kryjówką dla podręcznych dokumentów, oraz półki, w których śmiało można przechowywać obrusy, lub ręczniki. Wszystko zależy od naszych upodobań i potrzeb.Często rezygnujemy z tego wzbogacającego nasze salony, bądź jadalnie mebla, ponieważ kojarzy się on nam z ogromną zabudową, która tylko pochłania naszą przestrzeń. Jednak nie musi tak być. Firma Rusticalwood w swoim asortymencie posiada różne wymiary tej zabudowy. Witryna drewniana może być trzydrzwiowa, dwudrzwiowa, a nawet jednodrzwiowa. Dla osób którzy liczą się z każdym metrem kwadratowym swojej wolnej powierzchni powstała nawet witryna narożna.

Witryna z drewna na zamówienie 

Oprócz możliwości wyboru, wzoru, wymiarów, mamy również możliwość wyboru pokrycia. Możemy zdecydować się na ekologiczny wosk, lub trwały lakier. Biel, odcienie brązu, a  może niestandardowe połączenie bieli i wenge? Dopełnieniem kunsztu wykonania i oddania z jakim tworzymy każdą naszą witrynę, będą jej nietuzinkowe, metalowe elementy okucia.Wychodzimy naprzeciw potrzebom właścicieli przestrzeni, ale i małych wnętrz , którzy chcą, by ich mieszkanie wręcz kipiało blaskiem. Tworzymy możliwość pomocy przy projektowaniu, oraz całkowitego wykonania projektów klienta.

Dlatego pozwól sobie na wieczorny spacer w głąb wspomnień, które skrywać dla Ciebie będzie ta oto witryna drewniana.

Aktywne filtry