raty przez internet leasing przez internet

Producent drewnianych mebli do salonu 

Meble z drewna nadają ciepła każdemu salonowi czy tez pokojowi dziennemu.  Salon czy tez pokój dzienny to miejsce gdzie spędzamy dużo czasu w ciągu dnia, szczególnie w okresie zimowym, kiedy to szybko robi się ciemno i zimno. Dzięki naszym meblom z drewna do salonu, czas spędzony w salonie  będzie w otoczeniu ciepłych mebli jakimi są nasze meble z litego drewna. Nasze meble z litego drewna do salonu to.

Komody z drewna do salonu

Komody z litego drewna w rustykalnym stylu do salonu – wypełniają przestrzeń swoim urokiem i zapachem naturalnego drewna. Nasze komody to pojemne meble w których schowasz liczne przedmioty codziennego użytku  w salonie, jak na przykład: obrusy, szkliwa itp.

Stoły z drewna do salonu

Salon czy tez pokój dzienny to miejsce w którym spotyka się cała rodzina na posiłek – dlaczego nie zjeść go przy stole z litego drewna, idealnie pasującym do salonu. Nasze stoły z drewna to stoły w różnych rozmiarach oraz kolorach, posiadamy w ofercie również stoły z drewna rozkładane, gdyby odsiedziała cię rodzina, będzie to świetny sposób aby wszyscy pomieścili się przy stole.

Stoliki kawowe do salonu

Salon to miejsce wypoczynku i tu do sofy czy też sofy narożnej idealnie pasuje drewniany stolik kawowy z naszej oferty. Nasze stoliki kawowe to stylowe produkty, pasujące do każdego wnętrza.

Szafy z drewna do salonu

Gdy brakuje miejsca do przechowywania, gdy komoda z litego drewna nie wystarcza to z pomocą przychodzi szafa z litego drewna w której na pewno zmieścimy wszystko. Nasze szafy z drewna to szafy od 1 drzwiowej szachy z litego drewna do szachy 3 drzwiowej z litego drewna.

Regały na książki do salonu

Salon to miejsce czytania, czytania książek, nie może w nim zabraknąć drewnianego regału na książki. Takie regały również posiadamy w naszej ofercie i są to stylowe regały z litego drewna, posiadamy je w różnych rozmiarach oraz kolorach, posiadamy nawet regały z drewna na książki które są tak wysokie iż produkujemy do nich drabiny. Są to regały z drewna na książki z drabiną. Regał z drabinką idealnie sprawdza się w salonie lub w salonie połączonym z biblioteczką. 

Meble z drewna do salonu na zamówienie 

Wszystkie nasze meble z drewna do salonu, możemy wykonać na zamówienie wg. naszych wzorów oraz kolorów lub wg. wizji Klienta. Jak wygląda produkcja mebli z drewna do salonu – po dokonaniu zamówienie potwierdzamy go z klientem i jeszcze raz podsumowujemy wszystkie parametry, tak aby mieć pewność iż wykonamy, a Klient otrzyma dokładnie to co zamówił. Często wysyłamy wzorniki kolorów do Klientów, aby zobaczyli dokładnie wybrany kolor i jego strukturę.

Aktywne filtry