raty przez internet leasing przez internet
Dwudrzwiowa szafa z drewna
  • Dwudrzwiowa szafa z drewna
  • Dwudrzwiowa szafa z drewna
  • Dwudrzwiowa szafa z drewna
  • Dwudrzwiowa szafa z drewna

Dwudrzwiowa szafa z drewna

2 430,00 zł
Brutto

Szafa drewniana o wymiarach:

Wysokość 195cm

Szerokość 113cm

Głębokość 69cm

Rodzaj pokrycia
Wybarwienie
Okucia
Wnętrze szafy
Ilość

 

Czas produkcji i dostawy 21 dni

 

Zadzwoń i zapytaj +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Zapytaj o produkt w dowolnych wymiarach +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Bezpieczne zakupy SSL

Szafa z drewna o wymiarach:

Wysokość 195cm

Szerokość 113cm

Głębokość 69cm

Naturalne meble sosnowe są piękne, co widać, gdy patrzy się na takie elementy, jak szafa łukowa Corona Pine. Ten model, jak sama nazwa wskazuje, ma piękny łukowaty blat z dwojgiem eleganckich drzwi i dużą ilością miejsca w środku. Szafy te to przykład modeli, które równie dobrze sprawdzają się w salonie, sypialni czy przedpokoju. Większość właścicieli domów z przyjemnością dowiaduje się również, że sosnowe szafy, a także inne sosnowe meble doskonale znoszą plamy, farby i naturalne oleje. Jest to znacząca zaleta dla tych, którzy wolą jasną sosnową szafę, taką jak dwudrzwiowa szafa dwudrzwiowa malowana Aarhus. Ten model ma dwa pięknie wykonane drzwiczki w górnej części szafy i dwie pojemne szuflady na dole, w których można przechowywać przedmioty, które wolą trzymać z dala od widoku.

Rola pierwszoplanowa szafy z drewna 

Może niejeden z was pamięta reklamę patelni z odpinaną rączką. Kiedy to  mężczyzna stara się upchnąć całą patelnię w półce na czyste naczynia, niefortunnie dziurawiąc przy tym ścianę sąsiadki, na której wisi portret jej pupila. Reklama ta pokazuje nie tylko problem mężczyzny, który boryka się z nieforemnym kształtem patelni. Ukazuje również problem z jakim zmaga się każdy z nas mając ogromną ilość przedmiotów potrzebnych, jak i tych mniej użytkowych, a dysponując tylko małą szafką kuchenną.

Jednak z tym problemem nie tylko spotykamy się w kuchni. Jest on nam doskonale znany podczas porządkowania naszej garderoby.

Szafa z drewna to nieodzowny element wyposażenia naszych wnętrz

To przed nią niejednokrotnie padały róże zaklęcia, pomagające w okiełznaniu naszej odzieży. To przed nią  niejedna kobieta powiedziała:” Kochanie, nie mam się w co ubrać” Ale czy na pewno? Czy po prostu nie była w stanie doszukać się w niej ulubionej kreacji, zalegającej pod stertą innych ubrań.

A więc szafa, to mebel, który z pewnością powinien ułatwić nam w niej segregację, oraz pomóc w utrzymaniu porządku.

Produkcja szafy z drewna 

Stolarze firmy Rusticalwood doskonale o tym wiedzą, tworząc pojemne szafy drewniane, w miłym dla oka, ciepłym stylu rustykalnym.

Szafa drewniana ich autorstwa jest wykonana z drewna o właściwościach sprężystych, co daje mu dobrą wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu jest solidna i trwała. Szafa sosnowa, bo o tym gatunku drewna mowa, jest również drewnem podatnym na obróbkę, dzięki czemu udekorowane  nią ozdobne wieńce, filunki, czy pazury, nie tworzą nam mdłego frontu. Mają styl i charakter. Świetnie współgrają we wnętrzach glamour, oraz klasycznych, a we wnętrzach nowoczesnych zacierają wrażenie chłodu.

Nie tylko przykuwa naszą uwagę delikatne zdobnictwo i elementy okucia. Malarze zatroszczyli się o ich barwę. Istnieje możliwość łączenia kolorów, oraz wyboru pokrycia. Dzięki temu mebel ten nie stanowi tła w pokoju, a jest jego głównym bohaterem.

Szafa drewniana w sypialni

Pozwoli nam uniknąć łapaczy kurzu. W korytarzu znów dzięki niej pozbędziemy się graciarni.

Biorąc pod uwagę naturalny surowiec, z którego jest wykonana, zamontowane bezpieczne mechanizmy, oraz delikatny wygląd, a zarazem solidne wykonanie szafa drewniana również sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Możemy w niej schować ubranka , jaki i pomieścić zabawki. Mebel ten będzie nieugięty przed małym rozrabiaką.

Istnieje konfiguracja szaf jednodrzwiowych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, jak i stworzenie indywidualnego projektu pod potrzeby klienta.

Czy zdecydujemy się na szafę pojedynczą, czy trzydrzwiową, mamy do dyspozycji szereg półek, oraz szuflad, które stanowią świetne rozwiązanie do przechowywania lekkiej odzieży, lub drobnych przedmiotów, ułatwiając nam utrzymanie pomieszczenia w ładzie i porządku.

szafa z drewna

Specyficzne kody

Zobacz także