raty przez internet leasing przez internet
Biurko z drewna z zamykaną szafką i szufladą
  • Biurko z drewna z zamykaną szafką i szufladą
  • Biurko z drewna z zamykaną szafką i szufladą

Biurko z drewna z zamykaną szafką i szufladą

1 210,00 zł
Brutto
Rodzaj pokrycia
Wybarwienie
Okucia
Ilość

 

Czas produkcji i dostawy 21 dni

 

Zadzwoń i zapytaj +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Zapytaj o produkt w dowolnych wymiarach +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Bezpieczne zakupy SSL

Wymiary:

Wysokość 76cm

Szerokość 105cm

Głębokość 60cm

Biurko z drewna z zamykaną szafką i szufladą

Biurka z litej sosny to doskonały wybór również dla dzieci i nastolatków. Młodsze dzieci lubią się intensywnie bawić, dlatego warto mieć stabilną powierzchnię, na której mogą rysować, kolorować lub pracować nad rękodziełem. Dla starszych dzieci i nastolatków sosnowe biurka to niezawodne, ciche miejsce do odrabiania lekcji lub korzystania z komputera. Ponieważ sosna jest odporna na ciągłe użytkowanie, jedno dobre biurko może służyć dziecku przez wiele lat.

Dzięki sosnowym biurkom nie musisz martwić się o koszty ani przestrzeń. Sosna oferuje lepszy mebel za cenę zbliżoną do wielu mniej wytrzymałych konstrukcji biurkowych. Kupując sosnę nie trzeba kupować dużego mebla. Małe biurka narożne, biurka do laptopów i klasyczne biurka z cokołami są dostępne w kolorze sosny i mogą uzupełniać styl Twojego domu, nawet jeśli nie masz dużo miejsca.

Biurka sosnowe mogą być eleganckim akcentem w Twoim biurze, centralnym elementem Twojego gabinetu lub miejscem do pracy i zabawy dla dzieci. Dobry mebel sosnowy pozostanie częścią wystroju domu przez wiele lat, a nawet może towarzyszyć Ci w ruchu i rozwoju Twojej rodziny. Możesz być również zainteresowany naszą kolekcją regałów sosnowych w ramach naszej linii sosnowych mebli biurowych, które będą uzupełnieniem Twojego nowego sosnowego biurka.

Specyficzne kody

Zobacz także