raty przez internet leasing przez internet
kredensy z drewna
  • kredensy z drewna
  • kredensy z drewna
  • kredensy z drewna
  • kredensy z drewna

Kredens z drewna, kredensy z drewna

3 320,00 zł
Brutto

Kredens z litego drewna w rustykalnym stylu 

Piękny kredens z litego drewna w rustykalnym stylu, kredens ten wykonany jest w 100% z litego drewna sosnowego. Kredens z drewna może zostać wykończony lakierem lub woskiem. 

Kredensy z drewna 

Rodzaj pokrycia
Wybarwienie
Okucia
Ilość

 

Czas produkcji i dostawy 21 dni

 

Zadzwoń i zapytaj +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Zapytaj o produkt w dowolnych wymiarach +48 531 892 176 lub +48 695 990 129

 

Bezpieczne zakupy SSL

Drewniany kredens o wymiarach:

Wysokość 195cm

Szerokość 170cm

Głębokość 55cm

Możesz dopasować drewniany kredens do odpowiadających Tobie wymiarów. Zapraszamy do kontaktu.

Kredens z drewna

Piękny kredens z litego drewna w rustykalnym stylu, kredens ten wykonany jest w 100% z litego drewna sosnowego. Kredens z drewna może zostać wykończony lakierem lub woskiem. Kredens ten idealnie pasuje do salonu lub kuchni. Kredens rustykalny posiada trzy szuflady oraz trzy szafki w dolnej części oraz trzy oszklone szafki i trzy szuflady w górnej części. Środkowa część tego kredensu to oczywiście blat z litego drewna. 
Kredens z litego drewna

Kredens, mebel przeznaczony do przechowywania talerzy, karafek, przystawek i innych akcesoriów do posiłków oraz często zawierający szafki i szuflady. Kiedy słowo to pojawiło się po raz pierwszy w średniowieczu jako alternatywa dla „stolika bocznego”, opisywało schodkową konstrukcję używaną (jak często były to kredensy) do wystawiania szczególnie cennych przyborów do jedzenia. Do XVIII wieku zachował podstawowy kształt stołu (czasem z ośmioma nogami). Pierwszą innowacją było zastąpienie pustych cokołów magazynowych. Szuflady (na serwetki, sztućce i tym podobne) zostały dodane w przestrzeni poniżej głównej powierzchni i pomiędzy cokołami. W drugiej połowie XVIII wieku popularny był front serpentynowy; inne dodatki składały się z marmurowego blatu i mosiężnej szyny z tyłu, częściowo do ochrony ściany, częściowo do podpierania dużych płyt i podobnych przedmiotów. W niektórych przykładach chłodziarka do wina jest wbudowana w główną konstrukcję kredensu i często było miejsce na nocniki.

Kredens z drewna do twojego domu 

Kredens z drewna do kuchni 

Kredens z drewna to mebel który nadaje sie idealnie do rustykalnej kuchni jak również do nowoczesnej kuchni tworząc ciekawe kontrastowe połaczenie. Kredens to mebel bardzo pojemny jeśli chodzi o przechowywanie. W dojnej czesci znajdują się 3 szafki w każdej znajdują się pojemne półki, nad nimi znajduja się również pojemne szuflady z litego drewna. Następnie nad szufladami mamy blat, który może słuzyć jako dodatkowa półka, a nad blatem kolejne szuflady te są już mniej pojemne nad nimi piękne 3 oszklone szafki na szkliwa. 

Kredensy z drewna do jadalni 

Kredensy z drewna to idealne meble do jadalnii - idealne do przechowywania obrusów, zastaw, szkliw itp. Czyli wszystko co potrzebne aby ugoscić rodzine lub przyjaciół. 

KREDENS1

Specyficzne kody

EAN13
590123123123

Zobacz także